طریقه ی استفاده از سایت

18 / 7 / 1395

قابل توجه اولیا و دانش آموزان عزیز

با عرض سلام و خسته نباشید به شما دانش آموزان و والدین عزیز. این سایت شامل دو بخش می باشد. بخشی که برای تمام بازدیدکنندگان از سایت از نقاط مختلف قابل مشاهد است و مشتمل بر سه قسمت می باشد که هرکدام برای اهداف اطلاع رسانی برای دانش آموزان و والدین ایشان در نظر گرفته شده است. با کلیک کردن بر روی قسمت های اطلاعیه، ورزشی، بهداشتی و فرهنگی می توانید از آخرین اخبار در هر کدام از زمینه های مذکور با خبر شوید. بخش دوم سایت که با اهداف متفاوتی از بخش دیگر، برای استفاده ی مجزای والدین و دانش آموزان، شخصی سازی شده است نیاز به شناسه ی کاربری و رمز عبور برای هر دو گروه را به طور مجزا دارد. برای ورود دانش آموزان عزیز، کافی است از الگوی کدملی دانش آموز -st به عنوان شناسه ی کاربری و کد ملی دانش آموز به عنوان رمز عبور استفاده نمایید. برای ورود والدین عزیز نیز کافی است از الگوی کدملی پدر-pr به عوان شناسه ی کاربری استفاده نمایید. رمز عبور شناسه ی کاربری والدین نیز کد ملی پدر می باشد.

چند نکته ی بسیار مهم

  1. از والدین عزیز می خواهیم به محض ورود به سایت از طریق شناسه ی کاربری والدین، رمز عبور خود را تغییر دهید و در نگهداری آن دور از درسترس دانش آموز خود کوشا باشید.
  2. والدین عزیز از آنجایی که پنل والدین برای ارتباط مستقیم معلم و شما عزیزان می باشد، جدا از در اختیار گذاشتن رمز عبور، خواندن یا نوشتن پیام توسط دانش آموز خود خودداری نمایید.
  3. برای وارد کردن خط تیره از کلید منها ( - ) که در بالای صفحه کلید کنار عدد صفر قرار دارد استفاده نمایید.
  4. به خاطر داشته باشید که «st» کوچک شده ی کلمه ی student به معنای دانش آموز می باشد و هم چنین «pr» مخفف کلمه ی parents به معنای والدین می باشد. پس برای ورود دانش آموز و والدین حتما باید این نکته را به خاطر داشته باشید.
  5. دانش آموزان یا والدینی که کد ملی ایشان با دو صفر (۰۰) و یا صفر ( ۰ ) آغاز می شود، از نوشتن صفرها هم در شناسه ی کاربری و هم در رمز عبور خودداری فرمایید.